Lessenrooster

Bekijk hier onze lessenrooster

Inschrijven voor één van onze lessen?

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Zaterdag
Kleuterdans 1e-2e kleuter
09:15 - 10:00
Kinderdans 2e kleuter-1e leerjaar
10:00 - 11:00
Kinderdans 2e-3e leerjaar
11:00 - 12:00
Ballet vanaf 1e leerjaar
16:30 - 17:30

Ballet vanaf 4e leerjaar
17:30 - 18:30

Ballet + pointes vanaf 1e middelbaar
18:30 - 19:30

Pointes vanaf 1e middelbaar
19:30 - 20:00
Jazz 4e-5e leerjaar
16:00 - 17:00
Jazz 6e leerjaar-1e middelbaar
17:00 - 18:00
Hip Hop vanaf 6e leerjaar
18:00 - 19:00
Wedstrijdteam vanaf 5e leerjaar
18:00 - 19:00
Modern vanaf 1e middelbaar
19:00 - 20:00
Hip Hop vanaf 2e middelbaar
19:00 - 20:00
Jazz 2e-3e middelbaar
19:00 - 20:00
Ballet + pointes vanaf 3e middelbaar
20:00 - 21:00
Wedstrijdteam vanaf 2e middelbaar
20:00 - 21:00
Jazz vanaf 4e middelbaar
20:00 - 21:00

Maandag

  • Ballet vanaf 1e leerjaar
    16:30 - 17:30
  • Ballet vanaf 4e leerjaar
    17:30 - 18:30
  • Ballet + pointes vanaf 1e middelbaar
    18:30 - 19:30
  • Pointes vanaf 1e middelbaar
    19:30 - 20:00
  • Ballet + pointes vanaf 3e middelbaar
    20:00 - 21:00

Dinsdag

  • Modern vanaf 1e middelbaar
    19:00 - 20:00
  • Wedstrijdteam vanaf 2e middelbaar
    20:00 - 21:00

Woensdag

  • Jazz 4e-5e leerjaar
    16:00 - 17:00
  • Jazz 6e leerjaar-1e middelbaar
    17:00 - 18:00
  • Hip Hop vanaf 6e leerjaar
    18:00 - 19:00
  • Hip Hop vanaf 2e middelbaar
    19:00 - 20:00

Donderdag

  • Wedstrijdteam vanaf 5e leerjaar
    18:00 - 19:00
  • Jazz 2e-3e middelbaar
    19:00 - 20:00
  • Jazz vanaf 4e middelbaar
    20:00 - 21:00

Zaterdag

  • Kleuterdans 1e-2e kleuter
    09:15 - 10:00
  • Kinderdans 2e kleuter-1e leerjaar
    10:00 - 11:00
  • Kinderdans 2e-3e leerjaar
    11:00 - 12:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Zaterdag
Hip Hop vanaf 6e leerjaar
18:00 - 19:00
Hip Hop vanaf 2e middelbaar
19:00 - 20:00

Woensdag

  • Hip Hop vanaf 6e leerjaar
    18:00 - 19:00
  • Hip Hop vanaf 2e middelbaar
    19:00 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Zaterdag
Jazz 4e-5e leerjaar
16:00 - 17:00
Jazz 6e leerjaar-1e middelbaar
17:00 - 18:00
Jazz 2e-3e middelbaar
19:00 - 20:00
Jazz vanaf 4e middelbaar
20:00 - 21:00

Woensdag

  • Jazz 4e-5e leerjaar
    16:00 - 17:00
  • Jazz 6e leerjaar-1e middelbaar
    17:00 - 18:00

Donderdag

  • Jazz 2e-3e middelbaar
    19:00 - 20:00
  • Jazz vanaf 4e middelbaar
    20:00 - 21:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Zaterdag
Kinderdans 2e kleuter-1e leerjaar
10:00 - 11:00
Kinderdans 2e-3e leerjaar
11:00 - 12:00

Zaterdag

  • Kinderdans 2e kleuter-1e leerjaar
    10:00 - 11:00
  • Kinderdans 2e-3e leerjaar
    11:00 - 12:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Zaterdag
Ballet vanaf 1e leerjaar
16:30 - 17:30

Ballet vanaf 4e leerjaar
17:30 - 18:30

Ballet + pointes vanaf 1e middelbaar
18:30 - 19:30
Ballet + pointes vanaf 3e middelbaar
20:00 - 21:00

Maandag

  • Ballet vanaf 1e leerjaar
    16:30 - 17:30
  • Ballet vanaf 4e leerjaar
    17:30 - 18:30
  • Ballet + pointes vanaf 1e middelbaar
    18:30 - 19:30
  • Ballet + pointes vanaf 3e middelbaar
    20:00 - 21:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Zaterdag
Kleuterdans 1e-2e kleuter
09:15 - 10:00

Zaterdag

  • Kleuterdans 1e-2e kleuter
    09:15 - 10:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Zaterdag
Modern vanaf 1e middelbaar
19:00 - 20:00

Dinsdag

  • Modern vanaf 1e middelbaar
    19:00 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Zaterdag
Pointes vanaf 1e middelbaar
19:30 - 20:00

Maandag

  • Pointes vanaf 1e middelbaar
    19:30 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Zaterdag
Wedstrijdteam vanaf 5e leerjaar
18:00 - 19:00
Wedstrijdteam vanaf 2e middelbaar
20:00 - 21:00

Dinsdag

  • Wedstrijdteam vanaf 2e middelbaar
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • Wedstrijdteam vanaf 5e leerjaar
    18:00 - 19:00
No events available!

Waar gaan de lessen door?

Alle lessen gaan door in


Fortstraat 47
9700 Oudenaarde