Lessenrooster

Bekijk hier onze lessenrooster

Inschrijven voor één van onze lessen?

Maandag Woensdag Donderdag Zaterdag
Kleuterdans vanaf 2e kleuter
09:30 - 10:30

Kinderdans vanaf 1e leerjaar
10:30 - 11:30
Ballet vanaf 1e leerjaar
16:30 - 17:30

Ballet vanaf 4e leerjaar
17:30 - 18:30

Ballet + pointes vanaf 1e middelbaar
18:30 - 19:30

Solo/Duo training
19:30 - 20:00
Hip Hop vanaf 5e leerjaar
16:00 - 17:00
Jazz vanaf 3e leerjaar
16:30 - 17:30

Jazz vanaf 6e leerjaar
17:30 - 18:30

Wedstrijdteam
18:30 - 19:30

Jazz vanaf 4e middelbaar
19:30 - 20:30

Dans voor volwassenen
20:30 - 21:30
Modern, dansers met extra uitdaging
17:00 - 18:00
Hip Hop vanaf 3e middelbaar
18:00 - 19:00
Ballet + pointes vanaf 3e middelbaar
20:00 - 21:00

Maandag

  • Ballet vanaf 1e leerjaar
    16:30 - 17:30
  • Ballet vanaf 4e leerjaar
    17:30 - 18:30
  • Ballet + pointes vanaf 1e middelbaar
    18:30 - 19:30
  • Solo/Duo training
    19:30 - 20:00
  • Ballet + pointes vanaf 3e middelbaar
    20:00 - 21:00

Woensdag

  • Hip Hop vanaf 5e leerjaar
    16:00 - 17:00
  • Modern, dansers met extra uitdaging
    17:00 - 18:00
  • Hip Hop vanaf 3e middelbaar
    18:00 - 19:00

Donderdag

  • Jazz vanaf 3e leerjaar
    16:30 - 17:30
  • Jazz vanaf 6e leerjaar
    17:30 - 18:30
  • Wedstrijdteam
    18:30 - 19:30
  • Jazz vanaf 4e middelbaar
    19:30 - 20:30
  • Dans voor volwassenen
    20:30 - 21:30

Zaterdag

  • Kleuterdans vanaf 2e kleuter
    09:30 - 10:30
  • Kinderdans vanaf 1e leerjaar
    10:30 - 11:30
Maandag Woensdag Donderdag Zaterdag
Dans voor volwassenen
20:30 - 21:30

Donderdag

  • Dans voor volwassenen
    20:30 - 21:30
Maandag Woensdag Donderdag Zaterdag
Hip Hop vanaf 5e leerjaar
16:00 - 17:00
Hip Hop vanaf 3e middelbaar
18:00 - 19:00

Woensdag

  • Hip Hop vanaf 5e leerjaar
    16:00 - 17:00
  • Hip Hop vanaf 3e middelbaar
    18:00 - 19:00
Maandag Woensdag Donderdag Zaterdag
Jazz vanaf 3e leerjaar
16:30 - 17:30

Jazz vanaf 6e leerjaar
17:30 - 18:30
Jazz vanaf 4e middelbaar
19:30 - 20:30

Donderdag

  • Jazz vanaf 3e leerjaar
    16:30 - 17:30
  • Jazz vanaf 6e leerjaar
    17:30 - 18:30
  • Jazz vanaf 4e middelbaar
    19:30 - 20:30
Maandag Woensdag Donderdag Zaterdag
Kinderdans vanaf 1e leerjaar
10:30 - 11:30

Zaterdag

  • Kinderdans vanaf 1e leerjaar
    10:30 - 11:30
Maandag Woensdag Donderdag Zaterdag
Ballet vanaf 1e leerjaar
16:30 - 17:30

Ballet vanaf 4e leerjaar
17:30 - 18:30

Ballet + pointes vanaf 1e middelbaar
18:30 - 19:30
Ballet + pointes vanaf 3e middelbaar
20:00 - 21:00

Maandag

  • Ballet vanaf 1e leerjaar
    16:30 - 17:30
  • Ballet vanaf 4e leerjaar
    17:30 - 18:30
  • Ballet + pointes vanaf 1e middelbaar
    18:30 - 19:30
  • Ballet + pointes vanaf 3e middelbaar
    20:00 - 21:00
Maandag Woensdag Donderdag Zaterdag
Kleuterdans vanaf 2e kleuter
09:30 - 10:30

Zaterdag

  • Kleuterdans vanaf 2e kleuter
    09:30 - 10:30
Maandag Woensdag Donderdag Zaterdag
Modern, dansers met extra uitdaging
17:00 - 18:00

Woensdag

  • Modern, dansers met extra uitdaging
    17:00 - 18:00
Maandag Woensdag Donderdag Zaterdag
Solo/Duo training
19:30 - 20:00

Maandag

  • Solo/Duo training
    19:30 - 20:00
Maandag Woensdag Donderdag Zaterdag
Wedstrijdteam
18:30 - 19:30

Donderdag

  • Wedstrijdteam
    18:30 - 19:30
No events available!

Bekijk hier onze folder voor 2019-2020

Waar gaan de lessen door?

Alle lessen gaan door in


Fortstraat 47
9700 Oudenaarde